Gabinet kosmetyczny – O firmie

indeksNasz gabinet kosmetyczny działa w Olsztynie od wielu lat.

Zdobyliśmy w tym czasie wielu oddanych klientów oraz zyskaliśmy renomę najlepszej tego typu placówki w całym mieście. Dowodem naszego profesjonalizmu jest wyróżnienie, jakie otrzymaliśmy od prestiżowego magazyn „Uroda Beauty Expert”, które przyznaje on wyłącznie placówkom godnym zaufania i polecenia.
Wykorzystujemy produkty renomowanych i sprowadzonych przedsiębiorstw. Współpracujemy z firmami takimi jak Thalgo, Bandi, Image oraz RevitaLash. Wykorzystanie najlepszych kosmetyków w połączeniu z wysokimi umiejętnościami naszych pracowników, gwarantuje naszym klientom pełnię bezpieczeństwa.
Wszystkie zabiegi przeprowadzamy w możliwie najbardziej komfortowych warunkach – klimatyzowane pomieszczenia, relaksacyjna muzyka, przyjazna atmosfera. Klienci mogą liczyć zawsze na wysoki poziom obsługi. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego cenimy ich uwagi i propozycje zmian.
Nasza oferta obejmuje szereg zabiegów odmładzających skórę. Zajmujemy się również leczeniem laserem i leczeniem ultradźwiękami oraz wypełnianiem zmarszczek. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się naszą ofertą usług kosmetycznych.

Elżbieta Gutkowska

 

Wyróżnienie Uroda Beauty Expert
Nasz gabinet został sprawdzony przez pismo „Uroda Beauty Expert” i wyróżniono nas jako gabinet profesjonalny, godny zaufania i polecenia go innym. U nas możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo.

 

wyroznienie